Liūdni slibinai

Liūdni slibinai

Liūdni slibinai – neatpažintas mitologinis reiškinys muzikinėje erdvėje arba tiesiog jaunų aktorių gupelė pasižyminti lyties, ūgio bei muzikinių( ir ne tik) nuotaikų įvairove. Ši anaiptol ne šventa trejybė turi šventą tikslą- savo dainomis visaip kaip raginti ir liūdinti tautą, kol ji pravirks iš juoko. Klavišų, stygų bei visokių barškančių daiktų pagalba tyla virsta muzika, o žodis tampa kūnu: kartais filosofiškai sustagarėjusiu, kartais moteriškai lanksčiu, kartais mažo ūgio. Įspėjame- tai nenuspėjama grupė! Lankydamėsi Liūdnų slibinų koncertuose rizikuojate savo ir jų pačių gerove. Koncerto metu gali dužti daiktai, širdys, isižiebti tarpusavio konfliktai arba meilė. Aktorinio meistriškumo ar tai kieno kito pagalba jie virsta kamuoliais, popieriais, tarakonais, gano karves,skęsta baloj ir t.t
Išsiskiria savitu muzikiniu stiliumi, kurio patys dar nesupranta. Taipat nesupranta, kodėl jie yra slibinai, ir kodėl liūdni,- todėl gilintis į grupės pavadinimo prasmę nevertėtų. O visa kita nėra taip sudėtinga, taip liūdna ir juokinga, tai tik nauja būsena arba reiškinys nauju pavadinimu- Liūdni Slibinai.

Slibinų Smegenys- Vaidas Kublinskas(gitara ir vokalas).- Nuolat filosofiškai kamšo egzistencines skyles ir rūpinasi grupės meninine bei išliekamaja verte. Neapdovanotas jumoro jausmu, todėl visuomet yra juokingas.
Slibinų Širdis- Aistė Lasytė (klavišai ir vokalas).- Jokių egzistencinių skylių nekamšo ir niekuo nesirūpina. Daug šypsosi ir taip suteikia grupei moteriško tyrumo, o grupės vyrams kūrybinės potencijos. Mėgsta šunis.
Slibinų Siela- Dominykas Vaitiekūnas (vokalas ir barškalai) – Moterų džiaugsmas, grupės populiarumo garantas ir nuolat strikinėjantis įrodymas, kad milžiniškai sielai sutalpinti užtenka mažo kūnelio.

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila” (Taikosg.4, Nida)
Rugpjūčio 20 d., ketvirtadienį, 20 00 val.
Bilieto kaina 15 Lt;
Bilietus prašome rezervuokite iš anksto užėję į Nidos KTIC „Agila” ar tel. 8 68219055,
8 469 52345;
el.p. office@visitneringa.lt; info@visitneringa.lt;
Bilietus įsigykite koncerto dieną Nidos KTIC „Agila” kasoje nuo 9.00 iki 20.00 val.

 

DAUGIAU