VANDENS ŠVENTĖ PRIE RĖKYVOS EŽERO BURS ŠEIMAS

VANDENS ŠVENTĖ PRIE RĖKYVOS EŽERO BURS ŠEIMAS

2017 m. liepos 15 d., šeštadienį, 13 val. Rėkyvoje (Poilsio g.) Šiaulių kultūros centras organizuoja tradicinį vasaros renginį – Vandens šventę prie Rėkyvos ežero. Poilsiautojus ir šventės dalyvius džiugins jachtų paradas, Tarptautinė Olego Truchano buriavimo regata, vyks koncertas, sportiniai užsiėmimai, veiks įvairios kūrybinės dirbtuvės ir ugniagesių gelbėtų vandens atrakcionai, pirtininkai kvies išbandyti pirties malonumus, o šeimos piknikaus gamtoje. Organizatoriai žada, kad pramogų ir atrakcijų netrūks visai šeimai.
Renginys nemokamas.

Vandens šventė prie Rėkyvos ežero – renginys, sutraukiantis didelį būrį dalyvių ir entuziastų. Žadama, kad šiųmetinėje šventėje netrūks naujovių, tačiau išliks ir tradicinių, visiems pažįstamų ir laukiamų akcentų. „Vandens šventė keičiasi, papildoma vis įvairesnėmis veiklomis, žaidimais, pramogomis ir atrakcijomis, stiprinama partnerystė su miesto įstaigomis. Stengiamės sukurti tokią programą, kad kiekvienas rastų sau įdomių užsiėmimų ir aktyviai įsitrauktų į organizuojamas veiklas. Vandens šventė turi didelį potencialą augti ir stiprėti, planuojame, kad kitais metais, bendradarbiaujant su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Sporto skyriumi, šiauliečiams galėsime pasiūlyti plataus turinio renginį, vykstantį ne tik prie Rėkyvos, bet ir prie Talkšos ežero. Na o šį šeštadienį kviečiame tapti šventės dalyviais, ne tik žiūrovais“, – sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė. Šeimoms skirtame renginyje nebus prekiaujama alkoholiu, o nusiteikusius aktyviai leisti dieną organizatoriai ragina patogiai apsirengti.

13 val. jachtų paradas šventę atidarys, o Rėkyvos ežero pakrantėje pasklidę žmonės pradės pramogauti. Vaikai galės gaudyti vėją pačių pasidarytais vėjo malūnėliais, pasipuošti veidus piešiniais arba išbandyti ebru magijos galią. „Visą dieną čia veiks daugybė skirtingų atrakcijų: šeimos, pasirūpinusios užkandžiais ir pledais, galės piknikauti, vaikai, atsinešę muilo burbulų leidimo priemonių, užsiimti burbuliatoriaus teikiamomis linksmybėmis, taip pat stebėti ir prisijungti prie ugniagesių gelbėtojų kuriamų vandens atrakcionų. Susidomėjusių lauks veikianti pirtis“, – veiklas pristato Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė. Šventėje netrūks užsiėmimų aktyvesnio poilsio ir judresnių žaidimų entuziastams, norinčiųjų tobulėti – profesionalų pamokos. Susirinkę žmonės galės užsiimti vandens aerobika arba aerobikos ir zumbos šokių programa ant smėlio su Juste Dambinskaite. Suklusti turėtu ir nemokantys plaukti šventės dalyviai: treniruotėje bus mokoma, kaip įveikti vandens baimę, taisyklingai kvėpuoti vandenyje, laikytis vandens paviršiuje ir, žinoma, plaukti.

Organizatoriai žada, kad bus galima klausytis ne tik vasariško vėjo ir ežerų bangų ošimo, bet ir koncerto. Scenoje pasirodys Gabija Petrauskaitė (Šiauliai) ir Gabrielė Kalniškytė (Kretinga) su grupėmis, Evaldas Vaikasas (Šiauliai) ir grupė „Kreizi“ (Šiauliai). Norintys papramogauti, pailsėti, pasidžiaugti vasara, laukiami gražiausioje vidurvasario šventėje.
Šventę organizuoja Šiaulių kultūros centras, partneriai: Rėkyvos buriuotojų klubas, Rėkyvos vandens klubas, Šiaulių Žalgirio jachtklubas, Rėkyvos ugniagesių savanorių draugija, Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“, asociacija „Sportas visiems“, Šiaulių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, asociacija „Lietuvos pirties karaliai“ ir VšĮ „Meda project“. Šventės rėmėjai: Šiaulių miesto savivaldybė, UAB „Šiaulių būstas“.
Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė, mob. +370 671 42 901, el. p. [email protected]

2017 liepos 11 d.