Loading…

Išbandyk gatvės surfingą LONGBOARD riedlentėmis

SEA PARADISE – pirmoji sertifikuota irklenčių mokykla Palangoje, priklausanti tarptautinei vandens sporto mokyklų asociacijai VDWS. Mokykla kartu su Palangos miesto vardu jau yra matoma tarptautiniame žemėlapyje tarp 540 vandens sporto mokyklų trisdešimtyje pasaulio šalių. Po irklenčių pamokos Jums bus išduota saugaus elgesio vandenyje žinių kurso išklausymo kortelė. Su šia kortele galėsite nuomotis irklenčių įrangą VDWS centruose visame pasaulyje.
Kviečiame pakeisti savo kasdeninius kelionių mieste įpročius, pramogauk linksmai, sportiškai ir ekologiškai su longboard riedlentėmis Palangoje !
Vasara yra puikus metas pakeisti savo pasivažinėjimo įpročius ir atrasti kažką naujo. Siūlome praleisti nepamirštamą dieną Pajūryje su longboard riedlentėmis. ” longboard ” riedlentė – yra universali, ilgiems ir trumpiems atstumams, puikiai tinka pasivažinėjimui gatvėmis, kuriuos metu galėsite išmokti pagrindinius manevrus, kurių pagalbą surasite vieną iš savo važinėjimo stilių: cruising, carving, downhill, freestyle ar free ride.
 Į paslaugą įskaičiuota:
 • Longboard riedlentė;
• Apsauga;
• Instruktoriaus paslaugos.
 Paslauga vyksta visus metus

Kaina nuo: 20.00 EUR.