Medinčiaus sodybos pobūvių salės

„Medinčiaus” sodyba – ne tik visai greta miško, bet ir įrengta su pagarba medžiui – ekologiški rąstiniai statiniai – be lako, be chemijos. Rąstai – ištepti specialiu aliejumi, o durys – trintos vašku. Tiesa, vanduo sodyboje – iš 140 metrų gylio gręžinio, todėl vanduo – ypatingai švarus. Sodybos kompleksas tai: pokylių salės, pirtis ir kubilai (šalto bei karšto vandens).

Jūsų šventei – pokylių salės su miegamaisiais. Didžiojoje pokylių salėje, talpinančioje iki 80 žmonių, yra visiškai įrengta erdvi virtuvė, židinys, mansarda. Antrajame aukšte – jaukūs miegamieji, vonios kambarys. Žiemos metu nakvoti sodyboje gali 36, o vasarą – 61 „Medinčiaus” svečias. Mažojoje pokylių salėje gali švęsti iki 50 žmonių. Trečioje, naujojoje salėje gali švęsti net iki 75 žmonių. Vasarą galima apnakvindinti apie 60 žmonių.

Atvykę pas mus rasite ne tik ošiančio miško ramybę, bet ir jaukiai įrengtą pirtelę, kurios antrajame aukšte – du miegamieji dešimčiai žmonių. Pasikaitinus kaitrioje pirtelėje galima atsigaivinti šalto vandens kubile arba šmurkštelti į karšto vandens kubilą. Mėgstantiems lauko kepsnius – didelė kepsninė ir pačio tikriausio gruzino mūrytas židinys. Iš viso „Medinčiaus” sodyboje – keturi židiniai. Mažiausiems įrengėme supynių ir kitų atrakcionų. Taigi, „Medinčiuje” laukiami ir dideli, ir maži!