Loading…

Pasidraskymas bagiais Vilniuje | Adrenalino kąsnis

Ieškote Kaip Aktyviai Praleisti Laisvalaikį Vilniuje?

Siūlome smagų pasivažinėjimą pramoginiais bagiais. Kartu su draugais pailsėsite nuo miesto šurmulio gamtoje bei prisiminsite adrenalino skonį!

Pramoga vyksta Vilniaus r. Riešės k.(12km nuo Vilniaus centro) 400m ilgio trasą rengėme  taip, kad nustebintume net patyrusius vairuotojus. Bagis turintis  6 kw 4-taktį variklį geba išvystyti iki 50 km/h greitį.  Bagyje nėra vairo stiprintuvo ir priekinių amortizatorių, tad jei turite prisikaupusių blogų emocijų pažadame – pramogos metu bagis visas jas iškratys. Pramogauti yra smagu tiek vienam, tiek draugų kompanijoje.

Siūlome ne tik ramiai pravažiuoti, bet ir pasidraskyti, pašokinėti per kalniukus, įveikti sudėtingus posūkius, bei varžytis su kitais pramogautojais.

Atsikąskite ne tik adrenalino, bet ir pikniko vaišių, kadangi turime jaukią poilsio zoną. Tai puiki idėja gimtadienio, bernvakario, mergvakario proga ar net smulkiam įmonės vakarėliui.

Esame įsitikinę, kad ši pramoga atskleis jums naujus nepatirtus įspūdžius. Turiningai gamtoje praleistas laikas ir įsimintinos ekstremalios akimirkos ilgam išliks atminty!

 

Kaina – 12 €