Loading…

Picerija “Kakadu”

Nemokamas maisto į namus pristatymas Panevėžyje.

Picerijos “Kakadu” meniu. Užsakymų telefonai: 1315, 505050

1995 metais Panevėžyje duris atvėrė pirmoji picerija “KAKADU”. Klientai netruko įvertinti profesionaliai gaminamų patiekalų kokybę ir skonį. 1997 “KAKADU” savo lankytojus pakvietė i naują piceriją Panevėžio širdimi vadinamoje Laisvės aikštėje. Panevėžiečiams ir miesto svečiams “KAKADU” tapo Skaniausiomis Gyvenimo Akimirkomis. Tai paskatino tolimesnei plėtrai ne tik Panevėžio mieste, kurio cente šiuo metu veikia keturios picerijos – restoranai, bet ir i Palanga. Vasaros kurorto svečiai džiaugsmingai sutiko jau pažįstamas “Skaniausias Gyvenimo Akimirkas” atostogų metu. 2005 metais pirmoji “KAKADU” picerija atidaryta Klaipėdos mieste.

Kasdieniniame darbe ypatingą dėmesį skiriame gaminamų patiekalų kokybei, bei maisto ruošimo tvarkai ir kultūrai atitinkančiai RVASVT sistemos reikalavimus. Maisto ruošimo eigoje naudojame tik aukščiausios kokybės produktus, kuriuos atidžiai pasirenkame iš patikimų ir patikrintų tiekėjų.

Įrengdami naujas viešojo maitinimo vietas ypatingą dėmesį skiriame interjero jaukumui, bei patogumui. Kartu su tėveliais atėjusių vaikučių džiaugsmui kiekvienoje picerijoje įrengiame žaidimų vietą. Greitesniam, malonesniam ir efektyvesniam aptarnavimui diegiame naujausias technologijas tiek įrangos, tiek personalo mokymo srityse.

Matydami Jus svečiuose keliame sau pagrindinį tikslą – kad tai būtų pačios Skaniausios Jūsų Gyvenimo Akimirkos praleistos “KAKADU”.
Ačiū, kad esate kartu.