Loading…

Šokių studija “Dancelita”

DANCELITA – ideali vieta, kur geriausiai juntamas šokio pulsas, greičiausiai pastebima šokėjų pažanga. Tai vieta, visuomet atvira Jūsų pageidavimams, naujų idėjų paieškai, puikiam bendravimui. Profesionalumas, lankstumas bei trenerio ilgalaikė patirtis skiria mus iš kitų. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti Jums savo paslaugas, sugebėjimą suprasti Jūsų poreikius ir įprastas gyvenimo spalvas atrasti iš naujo. Šokio judesio mokys profesionalus šokio mokytojas – choreografas Jaroslav Šlepnev, kuris nesiliauja tobulinęs savo žinias įvairiuose mokymuose bei seminaruose.

SPORTINIAI ŠOKIAI Mergaites ir berniukus nuo 4 m. iki 18 m. kviečiame išmokti sportinių (Ča Ča, Samba, Rumba, Pasodoblis, Džaivas, Lėtas valsas, Tango, Lėtas fokstrotas, Kvikstepas, Vienos valsas) šokių. Sportiniai – pramoginiai šokiai ne tik „patiesina“ vaiko stuburą ar išmoko jį elegancijos, bet kartu tai yra kultūros mokykla, vaikų dvasinio bendravimo išraiška. Šokių muzika išugdo vaiko gebėjimą šokant parodyti savo jausmus, nuotaiką, santykį su išoriniu pasauliu.

PRAMOGINIŲ ŠOKIU KURSAI JAUNIMUI IR VYRESNIEMS Klasikiniai šokiai: Lėtas valsas, Tango, Vienos valsas, Fokstrotas, Kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai: Samba, Ča ča, Rumba, Džaivas. Klubiniai šokiai: Argentinietiškas tango, Salsa, Bačata, Merengė, Lindi hop’as.

SOLO LATINO ŠOKIŲ KURSAI Solo šokiai (Salsa, Bačata, Merengė, Mambo, Pačanga, Tango, Ča ča, Samba, Rumba, Džaivas, Flamenko) šokami po vieną ir nereikalauja partnerio. Šių šokių privalumas tas – jog gali atsipalaiduoti ir šokti laisvai, nereikia klausyti partnerio! Šie šokiai skirti kiekvienam norinčiam šokti (amžius visiškai nesvarbu). Jei neturite partnerio, tačiau norite gražiai šokti ir užburti visus šokių aikštelėje, šis stilius Jums! Uždegantiems Lotynų ritmams nei vienas neliks abejingas, Jūs išsiskirsite iš minios ir būsite stilingi, patrauklūs bei seksualūs.

CHOREOGRAFO PASLAUGOS – norite, kad Jūsų vestuvinis šokis liktų įsimintinas ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams, – rengiate šventę, pobūvį ar renginį ir Jums trūksta minčių, – ruošiate naują šou pasirodymą ir reikia specialisto pagalbos, – planuojate dalyvauti šokių konkurse, – o gal reikalinga Šou programa, mes pasiruošę su Jumis sėkmingai bendradarbiauti!