Loading…

SOTHYS GROŽIO NAMAI

Nuo gatvės triukšmo, nuo skubančių praeivių, nuo atsibodusios rutinos, neretai norisi, kur nors pasislėpti. Vilniaus centre įsikūrę SOTHYS GROŽIO NAMAI kviečia į sukurtą grožio karaliją, Jūsų grožiui pabrėžti……
Sveikatos puoselėjimas ir energijos šaltinio ieškojimas susijęs su noru atsikratyti kasdieninio streso, įtampos, troškimo save palepinti vis populiarėjančiomis procedūromis, kurios siūlomos SOTHYS GROŽIO NAMUOSE. Nuo pat pirmųjų žingsnių sutiksime Jus šilta šypsena, o profesionalių rankų prisilietimas leis pamiršti kasdienius rūpesčius. Čia galite pasimėgauti sveikatą gerinančiais masažais, atliekamomis kūno ir veido procedūromis su ilgametes tradicijas puoselėjančia prancūziška „SOTHYS” ir „SIMONE MAHLER“ kosmetika. Čia taip pat atliekama kūno depiliacija, antakių ir blakstienų dažymas ir korekcija. Jūsų rankoms ir kojoms suteiks žavesio, grakštumo ir lengvumo pojūtį kokybiškos manikiūro ir pedikiūro paslaugos. Išbandykite SPA pojūčius ir įsitikinkite, kad sveikata, grožis, ramybė – geros savijautos garantas.
Palikite už durų miesto gyvenimo stresą, sustabdykite laiką kelioms minutėms ar kelioms valandoms …įženkite į SOTHYS GROŽIO NAMŲ erdvę. Tai – daugiau nei grožio namai, tai – prieglobstis, išskirtinė vieta, skirta kūno grožiui ir atsipalaidavimui….