Loading…

SPA ritualas Malonus atsipalaidavimas

Jūsų laukia 90 min. trunkantis SPA ritualas East Island SPA centre: 

Kūno šveitimas negyvosios jūros druska.
Atpalaiduojantis viso kūno masažas.

Mėgaukitės ypatingomis SPA akimirkomis tikroje rytų pojūčių oazėje! Nebūtina keliauti tūkstančius kilometrų, kad galėtumėte pajusti taip žavinčią rytietišką kultūrą.
SPA ritualas Malonus atsipalaidavimas procedūros eiga. 
Jis ypač efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia dvasinę pusiausvyrą, grąžina gerą savijautą ir nakties miegą. Masažuojama lėtais, švelniais, glostomaisiais judesiais.
Kūno šveitimas negyvosios jūros druska puikiai tinka ne tik norint atnaujinti kūno odą, bet ir tinkamai ją paruošti prieš bet kurį masažą. Atpalaiduojantis viso kūno masažas. Jis ypač efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia dvasinę pusiausvyrą, grąžina gerą savijautą ir nakties miegą. Masažuojama lėtais, švelniais, glostomaisiais judesiais. 
Procedūros trukmė 90min.
Apie East Island SPA centrą. Mėgaukitės ypatingomis SPA akimirkomis tikroje rytų pojūčių oazėje! Nebūtina keliauti tūkstančius kilometrų, kad galėtumėte pajusti taip žavinčią rytietišką kultūrą. EAST ISLAND SPA centre dirbantys rytų masažo meistrai, atvykę iš kontrastingosios Indijos, Tailando, Kambodžos bei Balio, padės jums ne tik atsipalaiduoti, bet ir pajusti tikrą ir visapusišką masažo teikiamą naudą.
Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija jau daugiau nei 14 metų siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį ne tik tradicinių, bet ir rytietiškų paslaugų pasirinkimą. East Island SPA centre masažus ir kūno procedūras atlieka ne tik vieni geriausių lietuvių specialistai, bet ir meistrai atvykę iš tolimųjų Rytų šalių, tokių kaip Tailandas, Indija, Kambodža, Bali, nes tik jie gali atskleisti tikrąsias Rytų atsipalaidavimo paslaptis. Kiekvienas apsilankęs East Island SPA centre pasijus tarsi atvykęs į TIKRĄ RYTŲ POJŪČIŲ OAZĘ, kuri visų pima užburs savo autentiška aplinka, muzika ir kvapais.

Kaina nuo: 69.00 EUR.