Loading…

Spa ritualas nėščiosioms Švelnumas

90 minučių trukmės SPA procedūrų rinkinys nėščiąjai Švelnumas siūloma tik Beta Dovana klientams. Procedūros  metu išskirtinis dėmesys skiriamas tiek būsimai mamytei, tiek jos kūdikiui! Švelnūs judesiai palengvina nemalonius pojūčius kojose, nugaroje. Veido ritualas ypatingai patinka nėštukėms, nes labai nuramina, atpalaiduoja, pamigdo, juk būna ir nemigos naktų laukimo metu…
Dovanų kuponas nėščiosios masažui SPA Shanti ajurvedos centre “Švelnumas”
Dovanų kuponas SPA procedūrų rinkinys Shanti Namaste programą sudaro:

karališkasis SHANTI pasveikinimo ritualas: pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais – taip Indijoje sutinka karališkuosius svečius – ritualas turi stiprų organizmą apvalantį poveikį – per pėdas išeina susikaupę toksinai;
viso kūno ajurvedinis nėštuminis masažas (45 min.);
karališkas veido ir dekoltė masažas su rožinio kvarco kristalais (20 min.);
rankų ir plaštakų gražinantis ir atpalaiduojantis masažas su švelniu šveitimu pasirinktinai (10 min.);
ajurvedinė žolelių arbata arba SHANTI masala gėrimas su cinamonais, imbieru ir kitais egzotiškais prieskoniais.

Jūs galite apsilankyti ir dviese su vyru bei praleisti laiką drauge SPA malonumų metu, vyrui gali būti atliekamas vienas iš šių masažų pasirinktinai čia.
Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas;ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;Jus pasitiks rytietiškom tradicijom dvelkianti aplinka – karališką atmosferą sukuria išskirtinis interjeras – čia kiekvienas pasijus ypatingu svečiu;masažai ir ritualai atliekami ant tradicinių profesionalių ajurvedinių stalų;kiekvienas ritualas su meile pripildytas smilkalų aromatų, muzikos mantrų garsų, žvakių šviesos ir gyvų gėlių;po procedūrų kiekvienas klientas vaišinamas ajurvedine žolelių ir vaistažolių arbata ar Shanti MASALA arbata, dar pavadinama jogų kava!
Apie Ajurvedos centrą SPA SHANTI – pirmasis ir ilgiausiai veikiantis SPA ajurvedos centras Lietuvoje paslaugas teikiantis Vilniuje, Kaune ir nuo šio pavasario Trakuose. Kviečiame ir Jus pasimėgauti dvasine, fizine ramybem susipažinti su ajurvedos, indišku SPA malonumų pasauliu.

Kaina nuo: 79.00 EUR.