Vila “Vijūnė” ***

Vila “Vijūnė” įsikūrusi Nidos centre, ramioje, kalninių ir juodųjų pušų apsuptoje vietoje. Jūra tik už 500 metrų, o iki Nidos administracinio centro 700 metrų. Kuršių marios už 800 metrų, o aukščiausia Parnidžio kopa 70 metrų nuo vilos.

Užtruksite tik 5-10 min. eidami į paplūdimį. Einant link jūros, šalia vilos įsikūrusi viena populiariausių ir geriausių Nidos užeigų – “Senas žvejys”.

Vila “Vijūnė” pastatyta 2002 metais. Pastato projektas pasižymi originalia architektūra, gamtosauginiais ir pozityvios etninės imitacijos sprendimais. Šalia vilos įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, suformuotas uždaras kiemas su estetiškai kukliu gerbuviu.

Vilai “Vijūnė” priklauso 4 kotedžo tipo apartamentai. Apartamentai įrengti dviaukščiame pastate su mansardomis. Vienas apartamentas skirtas 4-5 žmonėms (50m2). Kiekviename apartamente – dušas, WC, virtuvė, svetainė, miegamasis, koridorius su rūbine, terasos arba balkonai. Taip pat atskiri įėjimai, bei autonominis šildymas ir signalizacija.

Vilos “Vijūnė” moderniuose apartamentuose rasite viską kas reikalinga nepakartojamoms atostogoms. Virtuvėje – šaldytuvas, plautuvė, viryklė, elektrinis virdulys, indų ir įrankių rinkinys. Svetainėje – valgomasis stalas, 2 dvigulės sofos-lovos, žurnalinis staliukas , palydovinė TV. Miegamasis – dvigulė lova, rūbų spinta. Svetainėje, duše ir WC – šildomos grindys.

 

Siūlomos pramogos:

Jachtos. Nidoje turistai ir poilsiautojai turi puikią galimybę paplaukioti Kuršių mariose su jachtomis. Ekskursijos su jachta metu galėsite grožėtis kopomis ir Nida.

Žvejyba. Nida – puiki vieta žvejams. Kiekviena rytą ir vakarą žvejai renkasi prie uosto molų ir bando savo sėkmę. Taip pat jei jus domina rimti laimikiai, organizuojama žvejyba išplaukus į marias.

Vandens motociklai. Puiki galimybė patirti nepakartojamų įspūdžių išsinuomojant vandens motociklą Baltijos jūroje ar Kuršių mariose.

Pirtys, baseinai, saunos.

Sportas:

Dviračiai. Nidoje su dviračiu jūs galite nuvažiuoti visur: ir į paplūdymį, ir į miestą, kopas ar kitas vietas. Visur puikiai įrengti dviračių takeliai, kuriais galite pasiekti ir kitas Neringos gyvenvietes.

Tenisas. Nidoje yra nemažai teniso kortų.

Krepšinis. Nidoje daug lauko krepšinio aikštelių, kurios galėsite puikiai praleisti laiką.

Jodinėjimas. Nidos žirgyne galite išsinuomoti žirgus pajodinėjimui pajūriu ar mišku.

Daugiau informacijos.