Loading…

Viso kūno masažas Rafaello

Šio masažo paslaptis – kokosų aliejus, kuris dėl savo naudingų savybių sveikatai ir grožiui yra dažnai liaupsinamas. Tai aliejus turintis daug antioksidacinių, antibakterinių ir kitokių veikliųjų medžiagų, dėl kurių oda apsaugoma nuo laisvųjų radikalų poveikio. Taip sulėtinamas senėjimo procesas, be to, kokosų aliejus puikiai maitina ir drėkina odą.
Dovanų kuponas: Masažas „Rafaello”
„Rafaelo“ masažo metu pasirūpinama ne tik jūsų oda, bet ir visu kūnu. Masažas atpalaiduoja raumenis, pakelia jų tonusą, suteikia energijos ir sumažina nuovargio jausmą. Taip pat masažas atlieka pilingo funkciją – nušveičia negyvas odos ląsteles, todėl oda įgis šilkinio švelnumo.
„Rafaelo“ masažo nauda:

Pašalinamas negyvas odos sluoksnis, pagerėja mikrocirkuliacija.
Pamaitinama ir sudrėkinama oda, pagerinama jos išvaizda.
Atpalaiduojami raumenys, padidėja jų tonusas.
Sumažėja kūno skausmai, nuovargio jausmas ir įtampa.

Ąžuolynas Medical Clinic &SPA centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:„Pabėgimas į Uzudo krioklius“ – skirtas pavargusioms kojoms, kurias kamuoja sunkumo jausmas. Ritualas paskatina limfos tekėjimą, atgaivina ir pašalina kojų nuovargį;„Gražuolė Bahija“ – skirta nugarai. Ritualas atpalaiduoja nugarą, pamaitina nugaros odą;„Meilus prisilietimas“ – skirtas rankoms. Ritualas drėkina, maitina rankų odą, mažina senėjimo požymius ir veikia prevenciškai;„Egzotiškas švelnumas“ – ritualas skirtas pėdoms. Oda pamaitinama, sudrėkinama, pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis;„Apelsinas šokolade“ – skirtas kūnui. Ritualas susideda iš dviejų procedūrų, citrusinio kūno šveitimo bei šokoladinio viso kūno masažo, kurie padės atsipalaiduoti, nors ir trumpam, pamiršti kasdienius rūpesčius, suteiks malonumo ir priartins prie visiškos palaimos;„Slim“ – tai liekninantis SPA ritualas. Šis ritualas padės panaikinti celiulitą, riebaliukus bei suaktyvins kraujotaką, tad po jų jausitės pailsėję ir energingi;SPA ritualas veidui KOBIDO technika – tai japoniškas kobido masažas, kuris yra skirtas veido odos puoselėjimui. Ritualo tikslas padidinti elastingumą ir pakelti veido odą;„Gintaro kelias“ – skirtas dviem žmonėms. Ritualas susideda iš dviejų procedūrų, gintarinio pilingo ir viso kūno masažo, šios procedūros padės Jūsų odai tapti glotniai lyg šilkas, tonizuos ir minkštins odą, pašalins įtampą, pagerins nuotaiką.

Kaina nuo: 45.00 EUR.