6 avalynės mados tendencijos 2019 m. rudenį

6 avalynės mados tendencijos 2019 m. rudenį

Šio rudens sezono mada pasižymi plačia įvairove, todėl nebus sunku atsirinkti savo skoniui ir stiliui artimiausių akcentų. Mados ratas apsisuko, todėl tendencijų topuose aptiksite nemažai pažįstamų, tik primirštų siluetų, spalvų bei faktūrų. Tam, kad rudens gatvėmis žengtumėte užtikrintu žingsniu, nebūtina iššluoti parduotuvių lentynų – yra didelė tikimybė dalį vėl madingų rūbų rasti spintos gilumoje. Pakaks įsigyti vieną ar keletą ryškių akcentų. Nauji madingi batai – visada geras pasirinkimas. Ryškūs, madingo silueto batai suteiks laisvę kurti tiek kasdienius, tiek puošnesnius rudeninius derinius. Newmood stilistai pristato šešias ryškiausias avalynės mados tendencijas.

 

Platforma

 

Bene ryškiausiai į akis krentanti šių metų tendencija – masyvūs batai su platforma. Batai su paaukštintu padu gali būti labai skirtingų stilių, svarbu, kad išsiskirtų kuo didesniu ir grubesniu kulnu. Tai gali būti tiek kerzai su grubesniu paaukštintu padu, tiek subtilesnio silueto, 70-ųjų stiliaus aukštakulniai ant platformos. Tiesa, masyvūs batai, anaiptol, nereiškia moteriškumo atsisakymo. Grubios formos kontrasto principu išryškina kojų lieknumą ir puikiai tinka stilinguose deriniuose su lengvo audinio suknelėmis ar sijonais.

 

Suvarstomi aukštakulniai

 

Jei arčiau širdies subtilesni stiliaus pasirinkimai bei elegantiški siluetai, būtinai atkreipkite dėmesį į per visą ilgį suvarstomus aukštakulnius. Raišteliai ir dailios formos kulniukas eisenai suteiks lengvumo, tarsi būtumėte dama, kuri į miestą atvažiavo elegantiška karieta. Tokios avalynės žavesys atsiskleidžia derinant su vidutinio ilgio sijonais bei suknelėmis. Asimetriškas sijono kirpimas ar oversized švarkas leistų sukurti moderniai atrodantį įvaizdį net su „istorinio“ stiliaus aulinukais.

 

Nukirstas bato priekis

 

Kiek daugiau patirties ir atidumo prireiks prie savo rudeninio stiliaus priderinant madingus batus su kvadratinės formos priekiu. Jie gali atrodyti išskirtinai stilingai, tačiau, neišlaikius pusiausvyros, labai lengva nuslysti į neskoningą ar vulgarų įvaizdį.

 

Kaubojiško stiliaus aulinukai

 

Mūsų klimatui itin palanki šį sezoną įsitvirtinusi kaubojiškų batų mada. Dizaineriai drąsiai žaidžia su spalvomis bei dekoratyviomis detalėmis, kurios kaubojiškiems aulinukams suteikia puošnumo. Tokie batai jūsų stiliui suteiks veržlumo ir polėkio, net ir negaištant per daug laiko ties rūbų spinta. Ne mažiau smagu tai, kad kaubojiškus aulinukus paprasta derinti tiek su lengvomis suknelėmis, tiek su kasdieniais džinsais.

 

Krokodilo ir gyvatės odos raštai

 

Batai su krokodilo odos raštą atkartojančia medžiaga kuria prabangos įspūdį. Nauja pora stilingų batų iš krokodilo ar gyvatės odos imitacijos gali tapti šios sezono „razina“. Tereikia šiek tiek fantazijos ir kūrybinio polėkio susidėliojant stilingus derinius, mat būtina neprarasti saiko jausmo – iššaukianti prabanga jau seniai išėjo iš mados.

 

Pankroko stilius

 

Šių metų mada neapeina ir pankuojančių sielų. Impozantiški suvarstomi auliniai batai suteiks polėkio net ir ramesnio būdo stileivoms. Masyvių proporcijų punk stiliaus batai su storesniu padu gali tapti drąsių derinių akcentu. Tokia avalynė ne tik įspūdinga, bet ir praktiška – su ja jausitės užtikrintai, jau vien todėl, kad tvirtai stovėsite ant žemės.

Jei dar nenusprendėte kokios stiliaus madingų batų pora pagyvins jūsų rudeniniu derinius, užsukite į Newmood elektroninę parduotuvę. Čia žinomų prekių ženklų madingi aulinukai moterims pirkėjoms palankiomis kainomis.

 

 

 

Partnerių turinys.

2019 spalio 08 d.