Ką vilki gera nuotaika?

Ką vilki gera nuotaika?

Pasirinkimą, ką vilkėti, dažnai lemia tos dienos nuotaika. Kai lydi džiaugsmas ir įkvėpimas, rodos, pati ranka tiesiasi link ryškesnių spalvų bei drąsesnių kirpimų drabužių. Būna dienų, kai „laimi“ patogūs džinsai, blankios neutralios palaidinės bei kiti saugūs pasirinkimai. Verta išbandyti ir atvirkštinį variantą – sąmoningai rinktis nuotaiką pakeliančią aprangą. Skamba lyg svajonė apie magiškų galių turintį apsiaustą, tačiau „laimę nešančių“ drabužių galima rasti kiekvienoje drabužinėje, o įsigyti  –  pamėgtose parduotuvėse.

 

Šilti prisiminimai tampa laimę nešančiais amuletais

Kiekvienas žmogus turi drabužių ar aksesuarų, su kuriais siejami malonūs prisiminimai. Net nebūtina minėti sentimentais apipintos išleistuvių ar vestuvių suknelės, pakaks prisiminti per atostogas įsigytą skraistę, kuri net po dešimties skalbimų kvepia jūra. Toks aksesuaras suteiks atostogų lengvumo jausmą, net įprastą darbo dieną. Kai norisi praskaidrinti nuotaiką, būtinai prisiminkite tokius spintos perliukus. Prisiminkite, kada paskutinį kartą jautėtės puikiai ir pagalvokite, kuo tuomet vilkėjote – geras emocijas primenanti palaidinė, sijonas ar suknelė praskraidins nuotaiką, sugrąžindama malonius prisiminimus.

 

Grožis reikalauja ne aukų, o gerai apgalvotų pasirinkimų

Nėra lengva spinduliuoti gerą nuotaiką, kai kiekviename žingsnyje apie save primena į kūną įsirėžę džinsai ar nepatogūs apatiniai. Tiek gera nuotaika, tiek grožis reikalauja ne aukų, o gerai apgalvotų pasirinkimų. Prieš įsigydami naują drabužį, įsitikinkite, kad medžiaga, iš kurios jis pasiūtas, yra švelni, minkšta ir maloniai liesti. Ne mažiau svarbu rinktis tokius drabužių modelius, kurie nevaržo judesių laisvės. Vilkint patogią aprangą lengviau atsipalaiduoti, nes tada niekas neatitraukia dėmesio nuo  džiugių patirčių.

 

Įrodyta: širdžiai mielos spalvos išsklaido pakelia nuotaiką

Tikriausiai pastebėjote, kad pakili ir paniurusi nuotaika turi skirtingas spalvų paletes. Šį stiliaus ir nuotaikos ryšį verta dažniau taikyti renkantis savo aprangą – tegu „laimingų“ spalvų akcentai kilsteli ūpą. Galima rasti bendro pobūdžio rekomendacijų apie spalvų poveikį emocijoms: geltona ir raudona teikia energijos ir pakelia nuotaiką, o štai mėlyna –  ramina. Vis tik, jei ryški geltona nėra jūsų mėgstamiausia, o ir nedera prie odos spalvos, tai citrinos geltonumo palaidinė tikrai nepakels nuotaikos. Norint, kad spalvos iš tiesų teigiamai veiktų jūsų nusiteikimą, į pagalbą pasitelkite širdžiai mielas spalvas bei mėgstamus raštus. Rūškaną dieną geros nuotaikos spindulėliu gali tapti ir nedidelė stiliaus detalė – mėgstamos spalvos papuošalas ar aksesuaras.

 

Apranga turi derėti prie asmenybės

Visiems pasitaiko dienų, kai ryte nėra nei lašelio įkvėpimo puoštis. Tačiau net ir tokiomis dienomis verta susiimti ir išsilyginti sijoną. Stilingas derinys privers ištiesti nugarą ir suteiks pasitikėjimo savimi. Tiesa, dėliojantis dienos aprangos derinį, pirmiausia pagalvokite, kaip jausitės su pasirinkta suknele, ir tik po to svarstykite, kokių reakcijų sulauksite iš aplinkinių. Prie rūpinimosi savo emocijomis galima pridėti ir patarimą niekada nevilkėti drabužių, vien todėl, kad juos nešioja kiti. Pasirinkimai, kurie nedera prie jūsų asmenybės, asmeninio stiliaus ar figūros, neatrodys patraukliai ir tikrai nepridės laimės jausmo.

 

Planuotai, o ne spontaniškai pildoma drabužinė džiugins ilgiau

Niūrią nuotaiką išsklaido naujos patirtys ir malonūs įspūdžiai, tačiau neverta pasitikėti spontaniško apsipirkimo teikiamu atsipalaidavimu. Puikiai žinomi emocinio apsipirkimo spąstai – jo kaina gana didelė, o poveikis trumpalaikis. Verčiau pirkinius planuoti iš anksto, kad didelis suknelių pasirinkimas mėgstamo prekių ženklo parduotuvėje taptų galimybe rasti pačią dailiausią ir tinkamiausią suknelę, kuri nuotaiką pakels daugybę kartų.

 

Svarbu atminti, kad dėmesingai parinktos aprangos detalės gali tapti priežastimi nusišypsoti sau veidrodyje, tuomet ir diena klostosi sklandžiai. Šiltas ir rūpestingas žvilgsnis į save, dėmesys savo poreikiams ir prioritetams – pirmas žingsnis siekiant laimės jausmo. Kaip tik todėl nuotaiką kelia tik tie drabužiai, kurių siluetas puikiai tinka, spalvos mielos širdžiai, o kokybiškas medžiaga užtikrina malonų dėvėjimą ilgam.

PARTNERIO TURINYS
2020 liepos 21 d.