Nemokami koncertai, parodos ir kiti renginiai

Nemokami koncertai, parodos ir kiti renginiai

Nors atvėsus orams vis labiau norisi likti namuose, mes siūlome neužsisėdėti, o praleisti savaitgalį ne tik turininingai, bet ir taupiai! Nepraleiskite progos apsilankyti koncertuose, naujų parodų atidarymuose ar netgi ekskursijose.

 

Pateikiame Jums nemokamų renginių sąrašą, vyksiančių savaitgalį, ir rekomenduojame Juose apsilankyti.

 

TYRĖJŲ NAKTIS

 

„Tyrėjų naktis“ paskutinį rugsėjo penktadienį vyksta daugiau nei 30 Europos šalių, o pažinti mokslo rezultatus tądien kviečia daugiau nei 300 Europos miestų. Tai – Europos Komisijos iniciatyva, kurios tikslas – didinti mokslininkų pripažinimą visuomenėje sudarant galimybę iš arti susipažinti su jų darbais ir pasiekimais.

 

 

Rekomenduojame apsilankyti ne viename “Tyrėjų nakties” renginyje.

 

Tyrėjų naktis 2017 VU Botanikos sode

 

 

Renginys “Tyrėjų naktis 2017” rugsėjo 29 d. nuo 13.00 val. VU Botanikos sode (Kairėnų g.43, Vilnius).

Renginys skirtas mokslo ir inovacijų pristatymui visuomenei. Būtina išankstinė registracija: http://www.mokslofestivalis.eu

 

Tyrėjų nakties lazerių ir muzikos šou Bernardinų sode

 

 

Tyrėjų naktis kviečia į futuristinę lazerinės grafikos ir muzikos simbiozę, skirtą tik Europos tyrėjų nakties naktinėtojams. Šou pristatys elektroninės muzikos projektas Giriu Dvasios ir lazerių meistrai iš „Optronikos“.

Gražiausiame sostinės parke – rudenėjančiame Bernardinų sode.

 

Nemokama ekskursija „Meilės istorijų vakaras“

 

Nemokama ekskursija „Meilės istorijų vakaras“

 

Vivid Vilnius sveikina Jus su Pasauline turizmo diena ir kviečia visus, esamus ir būsimus turistus, pažinti Vilniaus įdomybes kartu nemokamoje ekskursijoje “Meilės istorijų vakaras”. Pasivaikščiosite garsiausių meilės istorijų pėdsakais ir sužinosite daugybę intriguojančių detalių.

 

Birštono akordeono muzikos festivalis 2017

 

 

Jei savaitgalį nenorite pasilikti savo meiste, rekomenduojame apsilankyti Birštono akordeono muzikos festivalyje. Jau trečiasis Birštono akordeono muzikos festivalis šiemet kviečia nuspalvinti nuotaikas romantiškomis spalvomis ir nukeliauti į Paryžių kartu su atlikėjų kolektyvu, pristatančiu programą ,,Cafe de Paris“ – Chris Rubens (gitara, vokalas), Nerijus Bakula (akordeonas), Saulius Petreikis (trimitas, fleitos, vokalas), Andrius Kairys (mušamieji, perkusija), sušilti besiklausant saulėtų tango melodijų, atliekamų ansamblio 4TANGO – Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Birutė Bagdonienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas) bei nuskaidrinti rudens vakarus džiazo ir pramoginės muzikos melodijomis, besiklausant akordeonininkų Romo Morkūno ir Andrius Balachovičiaus.

 

Vakarėlis “Red night”

 

 

Šokiai per visą naktį pačiame Vilniaus centre, klube “Studio 9”. “Naktis, kai raudona reikš viską tik ne stop. Primerktos akys, nosį kutenantys dūmai ir sienas pjaustantys vaizdai. Vienai nakčiai ten, kur padoriems negalima.”

 

Alytaus rudens gėrybių mugė

 

 

Nuo 10 iki 16 val miesto centre Alytaus gyventojus ir miesto svečius džiuginsiantis renginys yra išskirtinis, nes jo metu ruduo bus pasitinkamas linksmai ir iškilmingai. Čia bus prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, bet ir tautodailininkų dirbiniais ir kt., Nuotaiką kels specialus nemokamas koncertas, vyks dirbtuvės, o mažųjų lauks pramogos.

 

Mados mugė ,,Design for life” Klaipėda

 

 

Virš 100 prekės ženklų, naujausios drabužių kolekcijos, stilingiausi papuošalai, iš Latvijos specialiai atvykstantys dizaineriai, kosmetikos priemonės ir visa galybė specialių veiklų bei užimtumo programų, o kur dar nuolaidos ir dovanos – ar galite patikėti, jog visa tai įmanoma rasti vienoje vietoje ir dar nemokamai? Rugsėjo 30 dieną ,,Švyturio arenoje’’ vyksianti mados mugė ,,Design for life’’ smogs stipriau nei bet kada. Nuo apsipirkimo iki paskaitų – paskutinis rugsėjo šeštadienis be abejonės taps įsimintinu.

 

Autorinė tapytojos Eurikos Urbonavičiūtės tapybos paroda “FEMME”

 

 

“Neveltui žodis “Mūza” reiškiantis įkvėpimą yra moteriškos giminės. Geriau apsižvalgius viskas, kas pasaulyje įkvepia yra moteriškos kilmės. Kurdama visąlaik galvoju, kad nėra didesnio stebuklo už moterį, nes ji visa ko pradžia. Visais laikais moterys stengėsi išlikt paslaptingos, todėl net ir šiandien nėra nė vieno būdo ar vadovėlio leidžiančio įminti moters paslaptį. Toks tas gamtos dėsnis ir taškas. Kaip pavaizduoti tokią moterį?

Mano paveikslų moteris – tai mistinė būtybė. Mistinė tiek savo išvaizda tiek vidinėmis savybėmis. Mano paveikslų moteris tai dievybė, visa ko įkvėpėja. Mano moteris tai grožio ir harmonijos puoselėtoja, šventumo įsikūnijimas. Ji šventos gyvenimo ugnies kurstytoja ir namų dvasios sergėtoja. Mano moteris ugnis… Ugnis, kuri nedegina, bet šildo. Ugnis, kuri transformuoja sena į nauja. Mano moteris gyva…

Dalinuosi su Jumis savo moterimis…

Su meile,

Eurika Urbonavičiūtė”

 

Invisible Soul 15 Years Anniversary Afterparty

 

 

Invisible Soul yra viena seniausių ir geriausių breakdance komandų Lietuvoje, švenčianti 15 metų jubiliejų. Po pirmosios oficialios renginio dalies, kuri vyks LVJC ( https://www.facebook.com/events/1921461838096016 ), kviečiame jus prisijungti ir linksmybes pratęsti renginio afterparty, su tikrais šokėjais, smagia nuotaika bei gera muzika.

Šokių ratukus kaitins ir vakaro muzika rūpinsis:

– DJ TEA (Baltarusija)
– DJ Alko
– DJ Jusitinez
– DJ MeCool

Muzika: Funk, BBoy Funk, HipHop, Rap ir visa tai, kas malonu ausiai bei širdžiai.

 

Ekspermentinės muzikos koncertas: Resonant Digit, Entropija

 

 

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

 

 

DAUGIAU NEMOKAMŲ RENGINIŲ: https://www.savaitgalis.lt/renginiai/nemokami-renginiai/

 

 

Linkime turiningos ir gražios savaitės! 

 

Savaitgalis.lt komanda

2017 rugsėjo 26 d.