Loading…

Lankininkų kova

Ar norite pašaudyti iš lanko su strėlėm į savo draugus, kolegas ar bosą? Praleisti linksmai ir aktyviai laiką? Padaryti sau ir kitiems šventę? Galbūt organizuojate įmonės vakarėlį ar kitokį draugų ar kolegų susibūrimą ir ieškote būdų renginiui suteikti įspūdžių ir veiksmo?

Arrow Tag – (Lankininkų Kova) tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis sportinis komandinis žaidimas, savo paprastumu ir saugumu pritaikytas tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurio metu naudojamas lankas ir speciali strėlė su buku, minkštu antgaliu. Žaidimo tikslas panašus kaip dažasvydyje/šratasvydyje(paintball/airsoft) eliminuoti priešininkų komandos narius, pelnyti daugiau taškų, pagrobti priešo vėliavą ir t.t.

Arrow Tag – unikalus tuo kad: neskausmingas ir saugus palyginus su paintball/airsoft žaidimais  – žaisti galima beveik betkur, betkada. Nesvarbu, lauke ar salėje, tereikia bent 30m x 30m dydžio aikštelės, nereikalinga jokia speciali apranga, išskyrus (žaidimo metu būtina dėvėti šalmą), po žaidimo nelieka jokių, šovinių, dažų ar kitokių šiukšlių,  žaisdamas gali išvengti į tave skriejančios strėlės ir jei esi pakankamai “kietas” netgi ją sugauti ore!

Arrow Tag – tinka bet kokioms progoms!
– Gimtadieniams
– Bernvakariams/mergvakariams
– Vestuvėms
– Mokykloms
– Stovykloms
– Kaimo turizmo sodyboms
– Privatiems ar viešiems renginiams
– Įmonės/kolektyvo šventėms

Žaisti Arrow Tag galima įvairiais būdais. Minimalus dalyvių skaičius 6, maksimalus 12. Kiekvienos komandos aikštelės pusėje yra po 4 bunkerius už kurių galima slėptis.
 
– Eliminavimo kova – Žaidėjai pasiskirsto į dvi komandas ir pradeda žaidimą skirtingose aikštelės pusėse turėdami lanką ir po 1 strėlę. Aikštelės viduryje yra išdėliotos likusios strėlės, kurias svarbu pačiupti pirmiau negu priešininkai, antraip gali likti be amunicijos. Dalyvių tikslas nušauti visus priešininkų komandos narius. Prieš žaidimą reikia nuspręsti ar galima eiti į priešininkų komandos aikštelės pusę ar ne. Kiekviena komanda turi po specialų taikinį į kurį pataikę priešininkų komandos nariai gali prikelti savo nušautą komandos draugą.

-Vėliavos pagrobimas – reikia pagrobti priešininkų komandos vėliavą ir ją parnešti į savo pusę.
– Išlikimas – kiekvienas kovoja už save ir išlieka tik geriausias.
– Taškų principas – žaidėjai negali peržengti į priešininkų komandos pusę, ir šaudo vieni į kitus ir į taikinius. Jei į žmogų pataiko strėlė jis lieka toliau žaisti. Tokiu būdų žaidžiant nustatomas raundo laikas. Laikui pasibaigus laimi ta komanda kuri surinko daugiausia taškų. 

Lankininkų kovos žaidimas yra gan energingas ir reikalaujantis reakcijos, greičio ir ištvermės.
Žinoma tai priklauso nuo kiekvieno individualiai, kiek jis nori ir gali atiduot savęs, kad parodyti geriausią rezultatą.

Kainos:

Šaudymas iš lanko į taikinį 1-2 asmenims 30 min – 5 €
Lankininkų Dvikova 1×1, 2×2, 3×3 – 1 žaidėjui 1 val. trukmės kova – 5 €
Lankininkų Kova 8-12 žaidėjų grupei 2 val. Asmeniui – 8 €
Lankininkų Kova 16 ir daugiau žaidėjų grupei Asmeniui – 7 €
Lankininkų Kova 20 ir daugiau žaidėjų grupei Asmeniui – 6 €
10-12 žaidėjų grupė po žaidimo gauna specialų nuolaidos kuponą, su kuriuo kitas 2 val. trukmės žaidimas kainuos vienam asmeniui tik 7 €, panaudojus šį kuponą gaunamas paskutinis, su kuriuo 2 val. žaidimo kaina asmeniui visada bus tik 6 €
Atvykimas į Jūsų pasirinktą vietą už Ignalinos miesto ribų. Skaičiuojama į vieną pusę – 0,20 Eur/1km.
Gimtadienio proga taikoma nuolaida, priklausanti nuo grupės dydžio.

Būtina išankstinė registracija, jeigu negalite atvykti į Ignaliną – mes atvyksime pas Jus!