Loading…

Viešbutis “Hotel Panorama” ***

Viešbutis pastatytas 1965m. ir per savo egzistavimo laikotarpį išgyveno daug pokyčių. Nuo 2004m. viešbutis rekonstruotas ir pavadintas “Panorama”, o nuo 2006m. viešbutis “Panorama” priklauso AB “MIKOTELGROUP”, kurį jau valdo tris ekonominės klasės viešbučius Vilniuje: “Panorama”, “Comfort Vilnius”, “Mikotel”.

“MIKOTELGROUP” viešbučiai yra Vilniaus senamiestyje, nutolę vienas nuo kito vos per 5 minutes kelio pėsčiomis ir savo išsidėstymu sudaro trikampį. Viešbutis “Panorama” yra 10 minučių kelio automobiliu nuo Tarptautinio Vilniaus oro uosto ir tik 15 minučių pėsčiomis iki senamiesčio širdyje esančios Katedros aikštės. Pakeliui galima grožėtis Aušros Vartais, atnaujinta Rotušės aikšte, Vilniaus Universiteto architektūros ansambliu, garsiąja Pilies gatve ir Gedimino pilimi.

Pro viešbučio “Panorama” langus atsiveria įspūdinga miesto panorama – bažnyčios, įvairių formų kupolai ir bokštai, kuri sukuria unikalią spalvinę gamą čerpių stogų fone. Tolumoje matyti dešiniojo Nėries kranto daugiaaukščiai pastatai ir miškų masyvai.

Viešbutyje “Panorama” įsikūręs jaukus restoranas, kuris pasirūpins kiekvieno viešbučio svečio gera dienos pradžia – sočiais pusryčiais. Restoranas taip pat gali pasiūlyti išskirtinį meniu pietums ar vakarienei. Stiklinę sviežiai spaustų sulčių arba puodelį kavos visada galite užsisakyti viešbučio bare.

Modernaus konferencijų centro 8 skirtingų dydžių funkcionalios salės leidžia surengti ne tik konferencijas ir seminarus, bet ir įvairius pramoginius renginius, pobūvius ir parodas.

Viešbučio automobilių stovėjimo aikštelė talpina iki 80 lengvųjų automobilių, taip pat galima statyti ir autobusus.

Viešbutyje galima atsiskaityti grynais pinigais, banko pavedimu ir kredito kortelėmis: Visa Card, Master Card, Euro Card, Maestro.