Kaip suorganizuoti nepamirštamą draugų vakarėlį?

Kaip suorganizuoti nepamirštamą draugų vakarėlį?

Greitas gyvenimo tempas ne visuomet palieka pakankamai laiko draugams, tad susitikimai pavirsta ypatingomis progomis, kurias norisi deramai atšvęsti. Jei laukia toks susibūrimas, galite pasistengti, kad jis būtų nepamirštamas – prireiks minimalių pastangų, kad būsimasis susitikimas būtų perkeltas į naują lygį. Jį suorganizuoti padės žemiau pateikiami patarimai.

 

Sugalvokite temą

Nors teminiai vakarėliai dažniausiai organizuojami didžiausių švenčių metu, Jūs temą galite susigalvoti ir įprastam draugų susibūrimui. Taip iš karto sukursite įdomesnę atmosferą, galėsite pritaikyti dekoracijas, o galbūt netgi nuspręsite įvesti aprangos kodą. Galite įsikūnyti į mėgstamo filmo ar serialo personažus, atkurti tam tikro laikmečio madas ar paieškoti įkvėpimo mėgstamiausiose spalvose – šiuo atveju galite nevaržyti savo fantazijos. Kuo tema bus originalesnė, tuo didesnio susidomėjimo sulauks Jūsų vakarėlis, tad pasistengti išties verta.

 

Įdarbinkite būsimus svečius

Vakarėlis neprivalo būti tik Jūsų atsakomybė – jei į jo organizavimą įtrauksite ir svečius, turėsite daugiau laiko kokybiškai atlikti sau prisiskirtas užduotis. Žinoma, didžioji dalis darbų vis vien atiteks Jums, tačiau galite paprašyti, kad bičiuliai pagamintų savų užkandžių, pasidalintų mėgstamos muzikos grojaraščiais ar atsineštų stalo žaidimų. Tam, kad išvengtumėte nesusipratimų, kvietime turėtumėte kuo tiksliau nurodyti, ko iš jų tikitės. O jeigu visgi nuspręsite jiems neduoti tokių „darbų“, paprašykite pagalbos atvykus į šventę – įsitraukę į organizavimą, jie galės pasijausti tarsi namuose.

 

Paskirkite dėmesio dekoracijoms

Atmosfera ir bendra nuotaika bus kur kas šventiškesnė, jeigu erdvė, kurioje vyks vakarėlis, bus žaviai papuošta. Apie dekoracijas reikėtų pagalvoti net ir tuomet, jei šventė neturi temos – tam puikiai tiks lemputės ar kitų tipų girliandos. Taip pat reikėtų nepamiršti ir stalo dekoro: jei padėsite ant jo žvakę, suderinsite įrankius, indus ir servetėles, aplinka taps kur kas jaukesnė. Priklausomai nuo šventės, stalą galima puošti tiek elegantiškai, tiek ir žaismingai. El. parduotuvėje Pigu.lt taurės ir kiti indai pasižymi plačiu pasirinkimu – čia tikrai rasite tokius, kurie tiks būsimam vakarėliui.

 

Pasirūpinkite užkandžiais ir gėrimais

Būtų sunku įsivaizduoti sėkmingą vakarėlį be maisto ir gėrimų. Jums svarbiausia užtikrinti, kad visi svečiai surastų sau tinkamų gėrimų ir užkandžių – pasirūpinkite vairuojančiais ir specifinių mitybos poreikių turinčiais bičiuliais. Tiesa, kaip ir minėjome prieš tai, galite visų svečių paprašyti atsinešti po vieną gėrimą ar užkandį, tačiau pravartu iš anksto susitarti, ką tiksliau jie pasiims su savimi. Taip išvengsite situacijų, kuomet šventės metu dominuoja tik vienos rūšies maistas.

 

Pagalvokite apie būsimas pramogas

Kartais geram vakarėliui pakanka įtraukiančių pokalbių, tačiau jeigu susirinks daugiau svečių ir ne visi jie bus tarpusavyje pažįstami, verta pagalvoti apie papildomas pramogas. Geriausia, jeigu pasiruošite keletą susipažinimo užduočių ir turėsite kelis stalo ar kitus vakarėlio žaidimus, kuriuos galėsite pritaikyti pagal poreikį. Nebūtina išbandyti visų pasiruoštų pramogų, tačiau svarbu turėti variantų, kaip išvengti nejaukių tylos pauzių. Įtraukiančių žaidimų idėjų atrasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/originalios-dovanos/vakareliu-zaidimai.

 

Nepamirškite muzikos

Iš anksto reikėtų apgalvoti ir muzikos grojaraščius – skambančios melodijos nustatys tam tikrą vakarėlio toną, o galbūt netgi paskatins svečius pašokti. Organizuojant teminį vakarėlį, galima parinkti atitinkamą temą atitinkančias dainas – taip dar geriau išpildysite savo idėją. Tačiau iš esmės svarbu, kad muzikiniai kūriniai daugiau ar mažiau patiktų Jūsų bičiuliams ir pasitarnautų kaip jaukumo suteikiantis fonas.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, suorganizuosite tokį draugų vakarėlį, kurį visiems tikrai norėsis pakartoti. Tereikia įdėti šiek tiek pastangų ir visos jos atsipirks su kaupu.

PARTNERIO TURINYS
2023 gruodžio 22 d.